• تلفن: 66914304-021
  • ایمیل: info@nava-group.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

خدمات ما در قالب

چاپ انواع لیبل

طراحی

انواع ریبون

تبلیغات

چاپ لیبل

غلطک آنیلوکس در واحد چاپ فلکسو استفاده می شود ، بنابراین کیفیت بهتری لز لحاظ چاپی بر روی متریال و سطوح مختلف ارائه میدهد.

چاپ فلکسو اثرات ثبیت کننده ای بر روند چاپ دارد که باعث میشود حتی در کارهایی با مقیاس بزرگ نیز هیچ تفاوت رنگی حاصل نشود.

ما بهترین کیفیت را با ماشین چاپ هشت رنگ فلکسو جهت چاپ لیبل ارائه می دهیم. در هر صورت ، چاپ 4 رنگ در جلو به همراه 4 رنگ در قسمت پشت یا 6 رنگ به علاوه 2 ترکیب رنگ واقعاً انعطاف پذیر و آسان است. بسته به نیاز شما ، ما فرایند چاپ را با گزینه های دکوراسیون خط ، مانند برش قالب ، فویل سرد ، لمینیت و روکش برای دستیابی به ثبات و افزایش ارزش افزوده محصولات ارائه می دهیم. Flexo همه را در یک چاپ  و با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد.

شرکت نوا به عنوان واحد تولید و چاپ انواع لیبل ، تامین کننده نیازهای واحدهای صنعتی و کارخانجات تولیدی می باشد . تاریخچه و پشتوانه چندین سال فعالیت در عرصه تولید لیبل و استفاده از ماشین آلات و نیروی انسانی کارآمد ، این شرکت را در زمره یکی از خدمات دهندگان برتر این عرصه قرار داده استبا استفاده از صفحه چاپ قابل انعطاف و جوهر مناسب ، جوهر با غلظت کم  می تواند به سرعت به صفحه چاپ منتقل شود. چاپ فلکسو جهت چاپ های پر تیراژ بسیار مناسب میباشد. مزایای اصلی این نوع چاپ  کیفیت بالا، تعداد رنگ متنوع و سرعت بالا چاپ میباشد. 

سایر خدمات مجموعه نوا :

طراحی لیبل

تبلیغات

انواع ریبون