• تلفن: 66914304-021
  • ایمیل: info@nava-group.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00
طراحی لیبل

ما به شما کمک می کنیم تا مشتریان در اولین برخورد مجذوب شما بشوند

 

We help you make the perfect first impression with your customer

 

امروزه نقش لیبل های تأثیر گذار در روند جذب و خرید مشتریان بسیار مورد بحث میباشد. کمترین نقشی که  لیبل های خاص و جذاب میتوانند داشته باشند این میباشد که باعث میشود مشتریان نگاه دقیق تری به محصول شما داشته باشند. به همین دلیل ، مهم است که برای ارزیابی مخاطبان خود و تصمیم گیری در مورد برچسب زدن که برای آنها جذاب خواهد بود ، وقت صرف کنید. 

همانطور که شما در حال طراحی برچسب های خود هستید ، این لیست را از هفت عنصر مهم بسته بندی ، که توسط میتول دلیا و بهاوش پارمر در نقش بسته بندی در خرید مصرف کننده رفتار از ژورنال جهانی مدیریت و تحقیقات تجاری تعیین شده است ، در نظر بگیرید.

رنگ  

ما اغلب در مورد اهمیت رنگ صحبت می کنیم. انتخاب رنگ می تواند چشم را به خود جلب کند و حال و هوای خرید را ایجاد کند و یا مشتری را به کالای شما بستگی داشته باشد و این بستگی به مخاطب دارد.  بنشینید و مخاطبان خود را به روشنی تعریف کنید و چه رنگهایی برای آن تغییر جمعیتی جذاب خواهد بود. همچنین در مورد خلق و خوی هایی که به رنگ متصل شده اند فکر کنید و اینکه چه نوع احساساتی را می خواهید برای مشتریان خود برانگیزید

تصاویر پشت زمینه

درست مانند رنگ ، یک تصویر پس زمینه نقش مهمی در انتخاب مشتری یا عدم انتخاب مشتری دارد. باز هم ، مهم است که مخاطبان خود را در نظر بگیرید. یک زن در جمعیت 25-35 ساله قرار نیست به همان تصویر یک زن در دهه 70 خود کشیده شود. با یک گرافیست کار کنید تا تصاویر مناسب را پیدا کنید که مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرد و همچنین به خوبی برند شما را نشان دهد.