• تلفن: 66914304-021
  • ایمیل: info@nava-group.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

اگر قبلاً رنگهای تجاری را با آرم و سایر عناصر هویت برند خود مطابقت داده اید ، باید از وب سایت خود نیز استفاده کنید. اما اگر از ابتدا شروع می کنید ، می توانید از این مطالعه برای درک ارتباطات رنگی استفاده کنید.

شما باید وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که دسترسی همه را در اختیار شما قرار دهد. این نه تنها تجربه را برای مخاطبان شما بهتر می کند بلکه طبق قانون نیز لازم است. این به معنای طراحی وب سایت شماست تا افراد معلول نیز بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.با این حال ، این ساده تر از آنچه گفته شده است. اکثر طراحان و آژانس های وب سایت حتی از این امر آگاه نیستند ، چه رسد به اینکه بتوانند یک وب سایت در دسترس طراحی کنند

یک طراحی وب موثر دارای طراحی عالی و همچنین محتوای عالی است. با استفاده از مطالب عالی و جذاب زبان می توانید با تبدیل آنها به مشتری ، بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده و از آنها تأثیر بگیرید.

طراحی سایت

وب سایت شما بازتابی از برند شما و هر آنچه که در آن مخفف است است. این معمولاً یکی از اولین مواردی است که افراد برای آشنایی با یک برند به آن نگاه می کنند و به همین دلیل به شکل گیری اولین برداشت کمک می کند.

قاعده کلی برای انتخاب یک قلم این است که باید روی رنگ پس زمینه ای که انتخاب کردید ، به راحتی قابل خواندن باشد و به وضوح قابل مشاهده باشد.انتخاب واقعی اما باید به مخاطب شما بستگی داشته باشد. به عنوان مثال افراد جوان تر اغلب فونت های سرگرم کننده و شیک تر را ترجیح می دهند. افراد مسن ممکن است تمیز و ساده را بخوانند که راحت تر بخوانند.

انتظار بارگذاری وب سایت بازدید کنندگان را از دست می دهد. تقریبا نیمی از بازدید کنندگان وب انتظار دارند که یک سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود و آنها به صورت بالقوه سایتی را که در 3 ثانیه بارگیری نمی شود ، ترک می کنند. بهینه سازی اندازه تصویر به بارگذاری سریع سایت شما کمک می کند.

شرکت نوا